Чани

Що може бути кращим, ніж купання у чані з нагрітою, лікувальною водою на свіжому повітрі у мальовничих Карпатах і в колі сім’ї чи в компанії хороших друзів? Відпочити душою і тілом, милуватися мальовничими Карпатами, відчути гармонію з собою, зібратися з думками, зануритись у мрії й приємні спогади та просто насолодитися атмосферою.

Купання в чані сприяє загальному покращенню здоров’я, оскільки вода у чані є мінеральною (сірководневою) із спеціальних солених джерел. Вода для чану надходить з самого джерела урочища Камінці, де поклади цієї чудодійної води б’ють з-під землі, як гейзери. Таким чином чан наповнюють лікувальною водою (мінеральною чи ропою), а знизу чани підігрівають дровами. Але сам чан не нагрівається, тому, що зроблений з своєрідного сплаву. Така процедура поліпшує кровообіг, зміцнює імунітет, здійснює терапевтичний вплив на суглоби, регулює артеріальний тиск. Позитивний вплив купання в чані здійснює і на шкіру. Сірководнева вода сприяє загоєнню ран, а омолоджувальні властивості тонізують шкіру обличчя та всього тіла, насичують шкіру киснем та мінералами, роблять її більш пружною.

Переконайтесь самі, ефект помітний з першого разу. Перебування у такій термальній воді позитивно впливає не тільки на тіло, але і на душевну організацію: покращується настрій, стреси полишають, а свідомість очищується для нових ідей і мрій. Після такого відпочинку організм повністю омолоджується, відчувається прилив сил, а енергією запасаєшся на декілька місяців. Вартість такої оздоровчо-лікувальної процедури 350грн, чан вміщує 4-6людей.